Тло робочого стола – це те, що дуже часто перед очима. Люди керуються різною мотивацією, обираючи його. Комусь цілком достатньо стандартних системних зображень, хтось шукає щось особливе. Для команди Gorgany особливими завжди були гори та інші місця мандрівок. Ці неймовірні пейзажі надихають та мотивують. Якось, у січні 2015 року, ми вирішили започаткувати добру традицію, поєднати корисне з приємним. Ідея була в тому, щоб кожного місяця створювати нове, красиве тло для робочого столу, додаючи на нього календар для зручності.

Для цих заставок ми використовуємо фото з власних офіційних джерел – жодного плагіату чи крадіжок. Змакетовані зображення з великим розширенням ми публікуємо для вільного завантаження. За понад два роки ця традиція зібрала певну кількість шанувальників, які наприкінці чергового місця писали нам із запитанням, – “Коли буде наступна заставка?”, навіть тоді, коли ми подумували над завершенням цієї заставкової авантюри.

Тож, кожного першого числа наступного місця шукайте нижче нове зображення для свого екрану. Щоб завантажити заставку оригінального розміру клікніть на фото, а потім виберіть “зберегти як”, клікнувши лівою кнопкою миші по зображенню, що відкриється. Надихайтесь ним, та не забувайте мандрувати у ці місця!

2019

Для моніторів 16:10

Михайло Ременюк, озеро Синевир

Анастасія Тарасова,Pic d’Anie, Піренеї, Франція

Фото: Павло Солдатов   Обробка: Сашко Матура

 

 

2018

 

 

 

Заставка із календарем на вереснь 2018 року

Заставка на серпень 2018 року

 

Заставка на липень 2018 року

 

Заставка на червень 2018 року

 

Заставка на травень 2018 року

 

Заставка на квітень 2018 року

 

Заставка на березень 2018 року. Фото: zamberlan.com

 

Заставка на лютий 2018 року. Фото: Kaj Bune для exped.com

 

Заставка на січень 2018 року. Фото: Тарас Гіпп спеціально для Gorgany